Příčníky ATERA RT BMW 5 Touring 2001-2003 - nosice-stresni.cz

Příčníky ATERA RT BMW 5 Touring 2001-2003

Střešní nosiče příčníky na podélníky skvěle propracovaného designu ATERA SIGNO RT předního německého výrobce střešních nosičů.
Aerodynamický ALU profil ve tvaru kapky vyniká nízkou hlučností i při vyšších rychlostech a to díky technologii - deflektoru Windbarrier, který odvádí proudící vzduch přes odkrytou T-drážku (u tohoto produktu nemusíte utěsňovat horní T-drážku těsnící gumou - ta je permanentně odkryta a právě díky deflektoru vzduchu nedochází k pískání otevřené drážky). Odpadá tak neustálé řešení - zda-li gumu stříhat, či T-drážku vozit při převozu příslušenství otevřenou (u konkurečních výrobců otevřená T-drážka při jízdě "píská". Patky příčníku jsou vyrobeny z odolného masivního a tvrzeného plastu. ALU profil disponuje T-drážkou pro rychlé upnutí příslušenství - T-drážka je kompatibilní se všemi evropskými výrobci příslušenství jako je THULE, Atera, Neumann, Hakr, Piccola-M... . Jednoduchá montáž šestihranným momentovým klíčem s rukojetí.
Příčné nosiče Atera Signo RT jsou dodávány kompletně sestavené a jsou připravené k okamžitému použití. Schváleno zkouškou ADAC! Sada sestavená pro vůz BMW 5 Touring roku výroby 2001-2003. Výrobek je dodáván pod číselným označením AR048222 (délky tyčí 122 cm).
Montážní návod "ZDE"


Uvedená cena je za 1 kompletní pár, tzn. dva nosníky.
Nosnost: 100kg
Výška patky: 65mm
Tyče: Aerodynamický ALU profil (80x28mm), (viz. Foto)
Rozměry(šířka) podélníků: 20-61mm
Délky příčníků: 122cm
Montáž: šestihranný momentový klíč s rukojetí
Zamykání: Ano


Kategorie | Výrobce

Vyhledávání

Možnosti plateb

Převodem

Dobírkou

Hotově

SK

spolehlivá firma
Facebook